registrace zde | zapomenuté údaje

 
článkyfotogalerievideaporadnadiskuzee-shop
Párty prodej Tarra

Pyrotechnika

Výroba pyrotechniky

21459 zhlédnutí

15. 4. 2011 přidal: Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty

18463 zhlédnutí

29. 10. 2010 přidal: Pyromania.cz

Výroba pyrotechniky – část 2

16610 zhlédnutí

1. 6. 2011 přidal: Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty V

13409 zhlédnutí

24. 11. 2010 přidal: Pyromania.cz


Pyrotechnické výrobky II

… nyní se v ní na chvíli zastavíme a zadíváme se do proudících jisker pestrobarevných fontán, poté zažehneme zápalné šňůry dalším výrobkům a raketovou rychlostí proletíme třídy následující, až přistaneme na odborné úrovni, na stupínku profesionálního odpalovače ohňostrojů.

více 13. 1. 2011 Pyromania.cz

Pyrotechnické výrobky

Zná je většina, ale ví také, jaký světelný efekt ten který výrobek vydává, na jakém principu funguje, čím to, že září, jiskří a co je jeho součástí?
Popsáním jednotlivých pyrotechnických výrobků Vám chceme pomoci zorientovat se v široké nabídce pyrotechnického sortimentu, abyste věděli …

více 6. 1. 2011 Pyromania.cz


 

Vyhlášení soutěže o nejlepší videozáznam

V katogerii fotografie se bohužel nenašel nikdo, kdo by naši galerii obohatil, nicméně relativně hojná účast proběhla v sekci videozáznam. Ze všech soutěžících byl porotou složenou z pracovníků firmy Tarra pyrotechnik vybráni následující vítězci …

více 23. 12. 2010 Pyromania.cz

Konec roku je na blízku

I v následujícím roce připravujeme mnoho zajímavých článků, aktualit a informací. Pod lupu si třeba vezmeme jednotlivé pyrotechnické výrobky a nezůstaneme pouze u jejich specifikace, ale podíváme se přímo do jádra věci. Takže se opravdu máte na co těšit.

více 21. 12. 2010 Pyromania.cz


 

Oslavy konce roku

Přeplněné ulice, stejně tak bary, restaurace, dobré jídlo, pití, přátelé a úsměvy, takové jsou oslavy konce starého roku, které vrcholí přípitkem a opulentním rozzářením noční oblohy …

více 20. 12. 2010 Pyromania.cz

Jak fotit ohňostroj

Stran v kalendáři pomalu ubývá, je čas „oprášit“ fotoaparáty, nabít baterie, vyleštit objektivy a dát Vám několik málo doporučení, jak na to, aby Vaše fotografie byly ostré, originální a plné barevných světelných efektů.
Přečtěte si názory, zhlédněte snímky a vyzkoušejte rady zkušeného amatérského fotografa Ing. Marka Mantiče.

více 10. 12. 2010 Pyromania.cz


 

Barevné představení

Barvami zářící ohňostroje na tmavé noční obloze udivují pozorovatele už po několik století. A stejně jako kdysi dávno i dnes nás neustále fascinují a uvádí v úžas. Položili jsme si otázku, kterou jste si možná někdy kladli i Vy: Čím to, že jsou ty hvězdičky tak krásně barevné?

více 2. 12. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty V

Ne náhodou zakončujeme náš seriál o světelných pyrotechnických efektech právě jiskrou (třpytkou). Naučné putování zahájil popis květinových efektů, kdy jsme stáli pevně nohama na zemi, přesunuli jsme se pod hladinu a stoupali do vesmíru, abychom se opět vrátili tam, kde to všechno začalo. A zde, na Zemi, tu jiskru opět zažehneme. Prásk!

více 24. 11. 2010 Pyromania.cz


 

Světelné pyrotechnické efekty IV

Světelný efekt fish (ryby), který zakončil třetí část seriálu, se stává plynulým přechodem do vesmíru, kde se s tímto symbolickým pojmenováním setkáváme v astrologii …

více 18. 11. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty III

Světelný efekt pistil (pestík) nebo lépe tento doplněk pyrotechnických efektů uzavřel rostlinnou říši. Ještě zůstaneme v přírodě a na chvíli se přesuneme ke zvířatům.

více 10. 11. 2010 Pyromania.cz


 

Světelné pyrotechnické efekty II

Světelné efekty zábavní pyrotechniky inspirované rostlinnou říší – část 2. Vrba, palma a pestík.

více 3. 11. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty

Také se Vám stalo, že jste při nákupu zábavní pyrotechniky marně rozpínali svou představivost, abyste zjistili, co že je to ta zlatá vrba, různobarevná pivoňka nebo zelená palma? Nebo jste napínali uši ve snaze lépe porozumět výkladům zasvěcených odborníků?

více 29. 10. 2010 Pyromania.cz


 

Večer plný ohňostrojů

V pátek 1. října se v hlučínském Sportovně rekreačním areálu Štěrkovna opět sešli příznivci zábavní pyrotechniky. Kolem půl osmé se po hlasitém „PAL“ na obloze představily první ohňostroje.

více 4. 10. 2010 Pyromania.cz

Nákup zábavní pyrotechniky

Odpověď je jasná. Zábavní pyrotechniku nakupujeme v kamenných obchodech, a to i pokud zboží u stánků na tržištích splňuje všechny podmínky k prodeji. Nezapomínejme, že vlhkost a mráz ho mohou poškodit a znehodnotit …

více 23. 9. 2010 Pyromania.cz


 

Jak to bylo a jak to vzniklo aneb Něco málo z historie pyrotechniky

Záliba v plápolajícím ohni je známá od pradávna. Stejně jako se nad praskajícím a jiskřícím ohněm radovali naši prapředci, tak i dnešní moderní člověk nepřestává být fascinován vodopády sršivých hvězd padajících k zemi …

více 23. 9. 2010 Pyromania.cz

Základní popis pyrotechniky

Pyrotechnické zboží je rozděleno podle nebezpečnosti do několika tříd. Informují o systému skladování a prodeje, komu lze výrobek prodat atp …

více 23. 9. 2010 Pyromania.cz


 

Ohňostrojná show pro americkou kapelu MANOWAR

Během rockového festivalu Masters of Rock 2010 každoročně konaného ve Vizovicích firma Tarra pyrotechnik odpálila závěrečný ohňostroj pro super rockovou kapelu MANOWAR.

více 22. 7. 2010 AdminPyro

Zákon o ověřování střelných zbraní, střeliva a pyrotechnických výrobků

Od 1.7.2010 platí zákon o ověřování střelných zbraní, střeliva a pyrotechnických výrobků.

více 16. 7. 2010 Pyromania.cz


 

Nařízení vlády 208/2010

Nařízení vlády o technických požadavcích na pyrotechnické výrobky a jejich uvádění na trh je účinné od 1.7.2010.

více 13. 7. 2010 Pyromania.cz

LIUYANG - 9.ROČNÍK FESTIVALU OHŇOSTROJŮ

Cesta do země, kde byla vynalezena pyrotechnika je za námi, stejně jako festival ohňostrojů, o kterém jsem se Vám zmiňovala na našem webu http://www.tarra.cz/…iuyangu.html v sekci Zajímavosti. A tak si myslím, že by některé z vás mohlo zajímat, jak takový festival ohňostrojů vypadá, jaké přípravy mu předcházejí a kolik práce taková akce zahrnuje. Začnu hezky od začátku. Do země čínského draka jsme přiletěli přes Peking, pin jinem tzv Beijing a odtud jsme se letecky přepravili do jihovýchodního města Changsha situovaného v provincii Hunan.

více 9. 6. 2009 Pyromania.cz


 

«« první stránka « předchozí 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 

© 2009–2012 MARFreklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek © 2009–2012 TARRA PYROTECHNIK s.r.o.