registrace zde | zapomenuté údaje

 
článkyfotogalerievideaporadnadiskuzee-shop
Párty prodej Tarra

Pyrotechnika

Výroba pyrotechniky

22611 zhlédnutí

15. 4. 2011 přidal: Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty

18967 zhlédnutí

29. 10. 2010 přidal: Pyromania.cz

Výroba pyrotechniky – část 2

17107 zhlédnutí

1. 6. 2011 přidal: Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty V

13853 zhlédnutí

24. 11. 2010 přidal: Pyromania.cz


Výroba pyrotechniky

Na naší cestě po stopách pyrotechniky jsme už nahlédli do mnoha jejich zákoutí. Přes nádherné světelné a barvené efekty viditelné na rozzářené noční obloze se přesuneme hlouběji, přímo do nitra jednotlivých výrobků a ještě mnohem dál, než jsme zašli, když jsme se zaměřili na jejich niterné, avšak nejdůležitější části. Rozložíme výrobky v prach a následně je krok za krokem „poskládáme“, až je ve finále necháme zazářit. Zkrátka se z nás na chvíli stanou výrobci ohňostrojů. Tak se pohodlně usaďte a připoutejte, protože seriál právě odstartoval.

více 6. 4. 2011 Pyromania.cz

Výsledky soutěže o nejlepší designerský talent

Chtěli bychom Vás informovat o výsledcích 1. ročníku soutěže o nejlepší designérský talent, která byla ukončena 28.2.2011.

více 8. 3. 2011 Pyromania1


 

Den plný lásky a překvapení

Ještě pár dní zbývá do nejromantičtějšího dne v roce, který slaví mnoho lidí po celém světě. I když svátek svatého Valentýna není naším národním dnem, získal po pádu železné opony, kdy k nám byl importován z USA, na velké oblibě zejména mezi mladými. 14. únor je tak již tradičně spojen s vyznáním a láskou, kterou si zamilovaní navzájem prokazují květinami, přáními, sladkostmi a jinými dary.

více 9. 2. 2011 Pyromania.cz

Pyrotechnika je dostupnější

Milovníci a příznivci pyrotechnických výrobků jsou jistě obeznámeni s novým zákonem 148/2010 Sb. o prodeji pyrotechnických výrobků, který vešel v platnost v prázdninovém období minulého roku, konkrétně 1. 7. 2010. Pokud jste se s ním ještě neseznámili nebo jsou Vám jen letmo známy některé útržky, čtěte následující řádky, v nichž jsme pro Vás zrekapitulovali to nejpodstatnější.

více 2. 2. 2011 Pyromania.cz


 

Odpalování pyrotechniky

Představme si situaci, okamžik, kdy s dětmi zapalujeme motýlky, včeličky, s přáteli třeba kompakty, rakety nebo čekáme na slavnostní rozzáření noční oblohy. Možná Vám v tuto chvíli také prolétla hlavou myšlenka, co je vlastně ta zápalná šňůra a existuje také třeba něco jiného, čím můžeme odpalovat? A a jak vypadá ten moždíř?

více 27. 1. 2011 Pyromania.cz

Plesová sezóna aneb Čas plný noblesy, veselí a barev

Plesová sezóna začala a my tedy nastupujeme do rozjetého vlaku, abychom byli aktuální a přinesli Vám co možná nejvíc informací i zajímavostí. Ptáte se, proč tuto událost spojujeme s pyrotechnikou? Možná budete překvapeni, jak dalece to spolu souvisí.

více 20. 1. 2011 Pyromania.cz


 

Pyrotechnické výrobky II

… nyní se v ní na chvíli zastavíme a zadíváme se do proudících jisker pestrobarevných fontán, poté zažehneme zápalné šňůry dalším výrobkům a raketovou rychlostí proletíme třídy následující, až přistaneme na odborné úrovni, na stupínku profesionálního odpalovače ohňostrojů.

více 13. 1. 2011 Pyromania.cz

Pyrotechnické výrobky

Zná je většina, ale ví také, jaký světelný efekt ten který výrobek vydává, na jakém principu funguje, čím to, že září, jiskří a co je jeho součástí?
Popsáním jednotlivých pyrotechnických výrobků Vám chceme pomoci zorientovat se v široké nabídce pyrotechnického sortimentu, abyste věděli …

více 6. 1. 2011 Pyromania.cz


 

Vyhlášení soutěže o nejlepší videozáznam

V katogerii fotografie se bohužel nenašel nikdo, kdo by naši galerii obohatil, nicméně relativně hojná účast proběhla v sekci videozáznam. Ze všech soutěžících byl porotou složenou z pracovníků firmy Tarra pyrotechnik vybráni následující vítězci …

více 23. 12. 2010 Pyromania.cz

Konec roku je na blízku

I v následujícím roce připravujeme mnoho zajímavých článků, aktualit a informací. Pod lupu si třeba vezmeme jednotlivé pyrotechnické výrobky a nezůstaneme pouze u jejich specifikace, ale podíváme se přímo do jádra věci. Takže se opravdu máte na co těšit.

více 21. 12. 2010 Pyromania.cz


 

Oslavy konce roku

Přeplněné ulice, stejně tak bary, restaurace, dobré jídlo, pití, přátelé a úsměvy, takové jsou oslavy konce starého roku, které vrcholí přípitkem a opulentním rozzářením noční oblohy …

více 20. 12. 2010 Pyromania.cz

Jak fotit ohňostroj

Stran v kalendáři pomalu ubývá, je čas „oprášit“ fotoaparáty, nabít baterie, vyleštit objektivy a dát Vám několik málo doporučení, jak na to, aby Vaše fotografie byly ostré, originální a plné barevných světelných efektů.
Přečtěte si názory, zhlédněte snímky a vyzkoušejte rady zkušeného amatérského fotografa Ing. Marka Mantiče.

více 10. 12. 2010 Pyromania.cz


 

Barevné představení

Barvami zářící ohňostroje na tmavé noční obloze udivují pozorovatele už po několik století. A stejně jako kdysi dávno i dnes nás neustále fascinují a uvádí v úžas. Položili jsme si otázku, kterou jste si možná někdy kladli i Vy: Čím to, že jsou ty hvězdičky tak krásně barevné?

více 2. 12. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty V

Ne náhodou zakončujeme náš seriál o světelných pyrotechnických efektech právě jiskrou (třpytkou). Naučné putování zahájil popis květinových efektů, kdy jsme stáli pevně nohama na zemi, přesunuli jsme se pod hladinu a stoupali do vesmíru, abychom se opět vrátili tam, kde to všechno začalo. A zde, na Zemi, tu jiskru opět zažehneme. Prásk!

více 24. 11. 2010 Pyromania.cz


 

Světelné pyrotechnické efekty IV

Světelný efekt fish (ryby), který zakončil třetí část seriálu, se stává plynulým přechodem do vesmíru, kde se s tímto symbolickým pojmenováním setkáváme v astrologii …

více 18. 11. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty III

Světelný efekt pistil (pestík) nebo lépe tento doplněk pyrotechnických efektů uzavřel rostlinnou říši. Ještě zůstaneme v přírodě a na chvíli se přesuneme ke zvířatům.

více 10. 11. 2010 Pyromania.cz


 

Světelné pyrotechnické efekty II

Světelné efekty zábavní pyrotechniky inspirované rostlinnou říší – část 2. Vrba, palma a pestík.

více 3. 11. 2010 Pyromania.cz

Světelné pyrotechnické efekty

Také se Vám stalo, že jste při nákupu zábavní pyrotechniky marně rozpínali svou představivost, abyste zjistili, co že je to ta zlatá vrba, různobarevná pivoňka nebo zelená palma? Nebo jste napínali uši ve snaze lépe porozumět výkladům zasvěcených odborníků?

více 29. 10. 2010 Pyromania.cz


 

Večer plný ohňostrojů

V pátek 1. října se v hlučínském Sportovně rekreačním areálu Štěrkovna opět sešli příznivci zábavní pyrotechniky. Kolem půl osmé se po hlasitém „PAL“ na obloze představily první ohňostroje.

více 4. 10. 2010 Pyromania.cz

Nákup zábavní pyrotechniky

Odpověď je jasná. Zábavní pyrotechniku nakupujeme v kamenných obchodech, a to i pokud zboží u stánků na tržištích splňuje všechny podmínky k prodeji. Nezapomínejme, že vlhkost a mráz ho mohou poškodit a znehodnotit …

více 23. 9. 2010 Pyromania.cz


 

«« první stránka « předchozí 1 .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 následující » poslední stránka »» 

© 2009–2012 MARFreklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek © 2009–2012 TARRA PYROTECHNIK s.r.o.